Akasya Tozu Nasıl Kullanılır?

Akasya Tozu Nasıl Kullanılır?

Akasya tozu kullanımı pratik ve kolay olması için toz halinde üretilmiştir. Günde iki kere bir ölçek olarak kullanıma uygundur. 1 bardak ılık suya veya yağsız süte bir ölçek koyup iyice karıştırdıktan sonra içilir. Tozun tamamen çözülmesi için iyice karıştırılması gerekir. Toz tamamen çözüldükten sonra tüketilmesi öngörülmektedir. Her kutu yaklaşık olarak 3 haftalık kullanıma uygundur. Diğer zayıflama ürünleri gibi hap ya da kapsül şeklinde değildir. Diğer zayıflama ürünlerinin tam tersine su ya da süte karıştırılarak tüketilmesi uygun görülmüştür. Akasya tozu bir ilaç değil gıda takviyesidir. Bu nedenle herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık için kullanılması uygun değildir.

Akasya Tozu'nun tok tutma özelliği olması sebebiyle yemeklerden önce tükettiğiniz zaman daha az yemek yemenizi sağlar. Bu sayede de kilo verimi başlamış olur. Ürün önerildiği şekilde kullanıldığı taktirde ilk günden itibaren etkisi gösterir. Herkesin vücut yapısı, metabolizma hızı ve kilo fazlası farklı olduğu için ürünün etkisi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Öyle ki metabolizması hızlı olan kişilerde ürün daha çabuk etki ederken yavaş olan kişilerde bu etki 3-4 gün içerisinde kendini gösteriyor. Ama ne kadar fazla kilonuz ya da ne kadar yavaş bir metabolizmanız olsa da ürün 1 hafta içerisinde etkisini göstermiş ve vücudu toparlamış olur. Sonuçlar gözle görülür bir şekilde kendini belli edecektir. Etkin bir sonuç için etkin bir kullanım gerekmektedir. Bahsedildiği ve öngörüldüğü şekilde kullanılması gerekmektedir. Doz aşımının üzerine çıkılmaması tavsiye edilir. Ürün doğal olduğu için herhangi bir yan etki göstermemektedir. Fakat fazla kullanıldığı taktirde uygun bir kullanım ve sonuç olmaz. Bu nedenle ürünü kullanırken sabırlı olmanız gerekmektedir. Ayrıca su tüketiminize özen göstermeniz gerekmektedir.

Kilo Verme Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Zayıflama sürecinde öğün atlamamaya dikkat edilmelidir. Öğünlerin düzenli olmasına ve atlatılmamasına dikkat edilmelidir. Öğün atlama kısa vadede bir çözüm olarak görülse de uzun vadede ele alındığında ise verilen kiloların korunması açısından hiç uygun değildir. Bu süreçte tüketilen yiyeceklerin az yağlı olması gerekmektedir. Vitamin ve mineral desteği fazla olan sebzelerin tüketilmesi gerekir. Çünkü vücut dirençsiz kalırsa sonuç hüsranla sonuçlanabilir. Unutmayın vücudunuz bu dönemde enerjisini yitirmemelidir.Aynı zamanda kuru baklagiller, tahıllar ve kepek ekmek tüketilmesi karbonhidrat alımı açısından son derece önemlidir. Zayıflama sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise bol su tüketimidir. Vücuttan ödem atımının gerçekleşmesi için bu en önemli koşuldur. Uzmanların da tavsiye ettiği gibi günde en az 2 litre su tüketimi gerçekleşmelidir. Sağlıklı bir kilo verimi için fiziksel etkinlik arttırılmalıdır. Yürüyüş ve karın egzersizleri bu süreçte size fayda sağlayacaktır. Tüm bunlar dikkate alındığında metabolizma canlanır ve düzene girmeye başlar. Bu sayede düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlarsınız.

Unutmayın sağlıklı yaşamak ve ideal vücut ölçülerine sahip olmak tamamen sizin elinizde...

Yorum Yaz:


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...
Akasya Tozu satın al
Akasya Tozu Kullananlar