Akasya Tozu Kullanıcı Yorumları

Akasya tozu kullananlar için oluşturulmuş resmi sayfamız üzerinden Akasya Tozu' nu kullanmış kişiler yorumlarını yazabilir. Daha önceden kullanmış kişilerin yorumlarına yine bu sayfa üzerinden ulaşabilirler. Ürünü kullandığını süreç içerisindeki deneyimlerinizi buradan paylaşabilir yine aynı şekilde kafanıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz. Ürünü henüz kullanmayanların da fikir edinebileceği bu siz kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu sebeple sitemize her türlü yorum ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederiz.
Yönetici yazdı

Yorum Gönder:


Yorum yazarken lütfen anlaşılır bir dil kullanınız!

Bu Yoruma Gelen Cevaplar:

Serpil Kocabaş acacia powder satın almak istiyorum. fiyatı biraz yüksek gibi ama işe yarıyorsa bence hiç önemli değil. Diyetisyenler çok yüksek para istiyor. Maddi imkanlarım kısıtlı olduğu için diyetisyene gidemiyorum. O yüzden doğal bir destek almak istiyorum akasyayı mehmet öz öneriyor. Mehmet öze çok güvendiğim için kullanacağım
ebru özdemir şeyla halis nasıl zayıfladı ararken bu tozu buldum. birkaç kilo vermem lazım 1 ay kullansam yeter mi? 1 aylık paketin fiyatı ne kadar? acil kilo vermem lazım
Özlem Acar Günde ne kadar kullanmak gerekiyor? Yağları yakıyor mu?
Sinem Candaş mehmet öz'ün kızı nasıl kilo verdi diye araştırırken akasya ağacından elde edilen bir toz sayesinde zayıfladığını öğrendim. Kendi kızı zayıfladıktan sonra dr. mehmet öz de hastalarına hep bu tozu öneriyormuş. Ben de kullanmak istiyorum ama nasıl sipariş verebilirim?
Elif Kaymak kullansam zayıflatır mı? kilo veririr mi? kullanan var mı arkadaşlar sipariş vermek istiyorum ama emin olamadım. yorum yazarsanız sevinirim.
Ayşe Özkılıç akasya tozu nedir nasil kullanilir? nereden alabilirim?
Müge Şenlik aktarda var mi? sipariş vermek istiyorum bana yardımcı olur musunuz? ayda kaç kilo verdirir?

Siz de bu yorum hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
YORUM YAZ

Akasya Tozu satın al
Akasya Tozu Kullananlar